Screen Shot 2021-09-27 at 15.56.32.png

Sadece çocukların hayal güçlerini dikkate alarak seçilen sanatçılarımızın yer aldığı keyifli sahnedir,

Buyaka AVM'de faaliyetini sürdürmektedir.

Biletler, wapiyon.com ve ana gişemizde satılmaktadır. 

Bilgi için :0 537 208 23 91

         

WhatsApp Image 2021-10-30 at 00.52.09.jpeg

Masal Sepeti (2+)

Türkiye'nin ilk çocuk stand-up'ı sahnede. Üstelik masallar eşliğinde.

 

Masallar ilgi çekici kurguları ve verdikleri mesajlar sayesinde çocuklar için büyük önem taşırlar. Bir de bir araya getirilerek, sahnede canlandırılarak sunulursa, işte o zaman daha eğlenceli ve faydalı olurlar. Biz bunu gerçekleştirerek en güzel masalları sahnede canlandırıyoruz. Bu sayede hem eğlendiriyor hem de güzel mesajlar veriyoruz. Burak Soytemiz sahnede masalları anlatıyor, çocuklar ise gülerek ve eğlenerek Burak abilerini seyrediyor.

 

Pedagog onaylı oyunumuz dramatik kurgusu ve çocuklarımıza has anlatımı ile çok eğlendiriyor.

WhatsApp%20Image%202019-10-22%20at%2015.32_edited.jpg

Cesur Balık - Kukla Gösterisi (2-8 Yaş)

Denizlerin hızla kirlendiği ve deniz canlılarının hayati tehlikede olduğunu öğrenen Cesur Balık, bu duruma neyin yol açtığını ve buna nasıl “dur” diyebileceğini bulmak için yola koyulur. Yolda yeni arkadaşlar edinir ve yardımlaşmanın, dürüstlüğün ne kadar önemli olduğunu anlar.

Yolculuğunu izleyen çocuklardan da yardım ister. Ne dersiniz, sizce Cesur Balık denizleri neyin kirlettiğini ve buna bir son vermenin yolunu bulabilecek mi?

Biletleri sitemizden veya gişeden alabilirsiniz, girişlerde online biletli müşterilerimiz öncelik tanınmaktadır.Biletlerimiz numarasızdır.

Bubble-Show---POST.jpg

Bubble Show (2+)

Dev balonları izlerken, aniden birinin içine girebilirsiniz.

turk.jpeg

Robin Hood- Kralın Dönüşü (2+) 

Doğruluk, dürüstlük ve iyilik gibi kavramlar sadece modern toplumda mı sorgulanmaya başladı? Yoksa her dönem sorgulanıyor muydu? İlk defa 12. yüzyılda ortaya çıkan ve var olup olmadığı bilinmeyen bir kahraman, hayatımızda hala var olup olmadığını bilmediğimiz bu kavramları bize sorgulatabilir mi? Masal sahnede gerçeğe dönüşürse evet!     

 

Robin Hood - Kralın Dönüşü; sizi alıp Notthingham Shire ormanlarında destansı bir yolculuğa çıkartıyor. Zengin- fakir, ezen-ezilen, iyilik-kötülük gibi kavramlar sorgulanırken bir de aşk hikayesi masalı harmanlanıyor. Robin Hood gündelik hayatta iyilikten yana herkesin karşılaştığı problemlere göğüs gererken hayatının aşkını da kazanabilecek mi?